Dělejte to, co vás baví

delejte_co_vas_bavi

Chodíte otráveni do práce? Do práce, která vás nebaví? Pozor, uvědomte si, že chozením do práce strávíte 1/3 života! Změňte to a pojďte dělat to, co vás baví.

Něco dělat musím

Ano musíte. Pokud nejste spokojeni v aktuálním zaměstnání, hledejte změnu! Podívejte se po jiné práci, udělejte si kurz. Život letí rychle. Nezůstávejte tam, kde nejste šťastni.

Co mám dělat

To, co vás baví! Zní to jednoduše, ono to i jednoduché je. Zamyslete se nad tím, co děláte ve volném čase. Sportujete, čtete, chodíte do přírody, staráte se o zvířata, uklízíte … Pořádně se nad tím zamyslete. Jakmile si uvědomíte, co vás baví, začněte plánovat, jak z toho udělat pro sebe zaměstnání, které vás bude bavit, pro které budete žít.

  • Sportujete- staňte se trenérem ve fitku, či lyžařské škole
  • Čtete- najděte si práci v knihkupectví, nakladatelství
  • Chodíte do přírody- pořádejte výpravy do zajímavých míst
  • Staráte se o zvířata- venčete lidem psy, otevřete si psí salon
  • Uklízíte- otevřete si úklidovou firmu

Jak to dělat

Jinak než všichni ostatní! V dnešní době je podmínka číslo jedna odlišit se. A dejte do toho své srdce. Lidé to brzy zjistí a vy si je začnete k sobě přitahovat.

Jak začít

Nabízí se dvě možnosti.

První, vletíte do toho střemhlav, obětujete všechny své peníze a budete doufat, že to vyjde.

Nebo druhá možnost, postupně začnete pracovat na svém snu při dosavadním zaměstnání.

Já osobně jsem příznivcem té druhé možnosti. Postupně jsem si šel za svým. Jsem v tomhle „konzerva“.

Nejkrásnější na tom je, že jakmile se blížíte ke svému pracovnímu snu, objeví se další. Máte tedy před sebou další výzvu a vy ji přijímáte. V roce 2005 jsem chtěl provozovat ubytování, neměl jsem jiný sen. Od roku 2010 jej provozuji, následně jsem začal pomáhat lidem jako realitní poradce. Dnes tu píší tento článek, kterým chci motivovat ostatní lidi. A už teď mám v hlavě další pracovní sny, které bych si rád splnil.

Jaké jsou vaše pracovní sny?

Napsat komentář