5 tipů jak mít pozitivní myšlení

poziti_pozitivni_mysleni

Je důležité si uvědomit, že k sobě budete přitahovat lidi podobně smýšlející jako vy. Pokud tedy budete ze sebe vyzařovat negativní vibrace, pozitivního člověka k sobě nepřitáhnete.

Pozitivní myšlení mi do života přineslo:

  • vnitřní klid
  • štěstí
  • spokojenost

Než vám prozradím mých 5 tipů, které vám pomohou k pozitivnímu myšlení, uvědomte si, že nestačí si jen opakovat svá přání, nebo si namlouvat, jak bude vše perfektní.

Musíte rozvíjet svůj pozitivní postoj k životu, vyvinout duševní sílu, pracovat na sobě.

1. Používám jen pozitivní slova

Mimo pozitivního myšlení, jsem se naučil i pozitivně mluvit. Slovo NE používám minimálně, jen v nevyhnutelných konverzacích. Místo toho požívám slova:

  • jsem toho schopen
  • to lze provést
  • ano, je to možné
  • mohu to udělat

2. Ignoruji negativní myšlenky

Přestal jsem komunikovat s lidmi, kteří si umí jen stěžovat, pomlouvat a závidět. Bez těchto lidí se cítím silnější a plný energie.

3. Nesleduji zprávy

Dne 1. 1. 2013 jsem přestal sledovat zprávy. Dostane se ke mně minimum informací a to mi bohatě stačí.

4. Chodím s rovnými zády

V roce 2015 jsem si při pádu z kola zlomil klíční kost. Po operaci jsem začal cvičit. Díky tomu chodím vzpřímeně a cítím se mnohem silněji a sebevědoměji. Doporučuji vám, najděte si jakoukoliv sportovní aktivitu, je to super!

5. Obklopuji se pozitivními lidmi

Je to ten nejlepší pocit, když si najdete fajn lidi a máte si pořád o čem vyprávět. Cítíte mezi sebou stejné vibrace. A věřte, že jakmile se dostanete do této fáze, budete zažívat ty nejšťastnější okamžiky ve svém životě.

Postupně si uvědomuji, že svým pozitivním přístupem k životu ovlivňuji své okolí. Některé lidi jsem musel opustit. Nechápali co dělám. Ale objevují se noví lidé, se stejným přístupem a je to skvělý pocit.

Máte už ve svém okolí pozitivní lidi?

Napsat komentář